0 2 min 11 miesięcy
28.03.2023 r. Po interwencji Michałowo Info – OR.1431.14.2023.AS z dnia 17.02.2023 r. – Pan Burmistrz Michałowa nie podjął dalszych decyzji co dalej z zainteresowaną drogą, a raczej już jej brakiem. Nie przeprowadzono żadnej rozmowy z mieszkańcem – co dalej w tej sytuacji – co z drogą dojazdową ?.
Okoliczni mieszkańcy mają pewne wątpliwości, że droga nr. 220 w Łuplance nie jest drogą gminną. Zawsze była gminna tak twierdzą. Kto niby jest jej właścicielem ?.
Gmina Michałowo odmówiła podania właściciela tej drogi – uzasadniając, iż dane z ewidencji gruntów nie mają charakteru informacji publicznej i nie podlegają udostępnianiu w powyższym trybie.
Na pytania do Gminy Michałowo – co dalej ? – nie utrzymałem już konkretnej odpowiedzi – uzasadnienie: Pytania dotyczące planowanych czynności czy działań możliwych do podjęcia pozostają poza zakresem definicji …..
Czas biegnie – problem pozostał.
Pan Burmistrz Michałowa nie ma chyba na to czasu – zajmuje się ważnymi sprawami jak:
– Pani rzecznik UMWP zarzuciła kłamstwo Panu Burmistrzowi, a Pan Burmistrz mówi, że w życiu nikt nie zarzucił mu kłamstwa, jest to nie do przyjęcia, bo brzydzi się on kłamstwem.
– Pan Burmistrz Michałowa na ostatniej sesji mówi, że zawsze jest gotowy do pomocy, a samorząd Michałowa zawsze stara się pomagać.
– Apeluje do władz powiatu białostockiego odnośnie uchwały dot. wparcia finansowego z Unii Europejskiej / Radni uchwalili uchwałę ,, anty LGBT ,,
– Wyjazd do Krakowa. Podziękowanie za nominację Michałowa do nagrody im. Pawła Adamowicza.
– …….. i.t.p
Czy coś dalej będzie w tej sprawie ?
Czy tak jak Faraon ?
Z poważaniem Redaktor Naczelny Michałowo Info Zdzisław Bartłomiej Worona.
 

KTO JEST WŁAŚCICIELEM TEJ DROGI ?

CUDA SIĘ ZDARZAJĄ – c.d droga Łuplanka

TAKIEJ ODPOWIEDZI MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *