0 1 min 1 rok

Z takim pytaniem zwróciłem się do Burmistrza Michałowo Marka Nazarko – https://michalowo.info.pl/2023/01/12/ile-kont-zablokowanych-jest-na-oficjalnym-profilu-gminy-michalowo-na-facebooku/

W terminie ustawowym otrzymałem informację od Sekretarza Gminy mgr inż Annę Stalbowską – / nie było mi dane, abym otrzymał odpowiedź od Pana Burmistrza – przepraszam nie będę się czepiał /            1. Liczba użytkowników obserwujących profil Gminy Michałowo na Facebooku – 5 662.                               2. Liczba użytkowników zablokowanych na profilu Gminy Michałowo – 27, w tym 6 kont posiadających w nazwie dane jednej osoby.                                                                                                                               Mamy wynik – 21 osób zablokowanych.

Jeżeli jeszcze chcesz pogłębić ten temat – zapraszam do przeczytania i oglądania.

Jeżeli jeszcze chcesz pogłębić ten temat – zapraszam do przeczytania i oglądania:

https://michalowo.info.pl/2023/02/16/czy-rozpatrzenie-skargi-na-sesji-rady-miejskiej-w-michalowie-to-jakis/

Zwracam się do Tych osób / 21 / którzy zostali zablokowani za co spotkała Was taka kara, a może szczęście, że zostaliście zablokowani na profilu Gminy Michałowo. Odwagi ZAPRASZAM DO KOMENTARZY tu lub na moim profilu Facebooku Michałowo Info.                                                                 Moją sprawę po przeczytaniu to chyba już znacie.                                                                

Redaktor Naczelny Michałowo Info – Zdzisław Bartłomiej Worona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *