0 2 min 1 rok

W dniu 02 grudnia 2022 r w Michałowie odbyły się otwarte spotkania w ramach konsultacji społecznych dot. lokalnej strategii rozwoju na lata 2023-2027. Spotkanie było przeprowadzone przez firmę EC Euro Consulting Pana Mariusza Rychlik w obecności przedstawiciela Lokalnej Grupy Działania ,, Kraina Żubra ,, Zdzisława Bartłomieja Worona.

Przewodnią treścią spotkania było:

1. Że jesteśmy gospodarzami we własnej gminie i jesteśmy kompetentni aby wskazywać obszary życia mieszkańców gminy wymagające poprawy jakości i wsparcia.
2. Że nasz głos w dyskusji będzie decydował o tym, jakie lokalne inicjatywy uzyskają wsparcie funduszy europejskich i budżetu Państwa przez najbliższe 5 lat.
3. Że będziemy przez wiele lat korzystać z efektów dobrze wydanych pieniędzy na inwestycje publiczne, wsparcie przedsiębiorców, rolników oraz organizacji pozarządowych.
O tym wszystkim dowiedzieli się uczestnicy, Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia, Fundacji, Proboszcz, Radny Powiatu i mieszkańcy, którzy uczestniczyli w tym spotkaniu.
Zgromadzeni przedstawili swoje propozycje potrzeb oraz wypełnili ankiety https://lgdkrainazubra.pl/wp-content/uploads/2022/11/Konsultacje-spoleczne-Ankieta-LGD-Kraina-Zubra.pdf
Wszyscy zainteresowani tym zagadnieniem mogą składać propozycje na piśmie lub osobiście w Biurze  LGD Kraina Żubra / po wcześniejszym umówieniu / lub drogą mailową.
 
 
Myślę, że uczestnicy są zadowoleni z takiego spotkania i pełni nadziei za realizację swoich zagadnień.
 
Wszelkie informacje na bieżąco można sprawdzać na stronie, na którą serdecznie zapraszam.

michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl
michalowo.info.pl

https://www.youtube.com/watch?v=t7Eva8zXT9Y

Michałowo Info Redaktor Naczelny Zdzisław Bartłomiej Worona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *