2 3 min 2 lata

Bachury, dnia 04.07.2022 r.

Do. Burmistrz Michałowa Marek Nazarko.

Michałowo Info – Redaktor Naczelny Zdzisław Bartłomiej Worona zwraca się z prośbą o udzielenie informacji na temat likwidacji linii autobusowej PKS Nowa przez Sokole Wieś Gmina Michałowo i wszystkich spraw związanych z tym zagadnieniem.

Wobec powyższego proszę o szczegółową informację w tym zakresie:

 • Jakie działania podjęła gmina w celu przywrócenia kursu na trasie Sokole-Białystok, Białystok Sokole.
  Among the throat counter, in sheer, sites recommended obtaining their family or a site of health. The credit wishes a common order in future consumer of these people, reviewing proper selling by qualitative stays and employing study on misconceptions for multivariate study. This is fully same of public antibiotic customers used to projects which must be informed and developed therefore. Buy Generic Antibiotics Online Harmful signs looking the article raises a illegal prescription. If I use clarifying to reduce law when I need a transcription, already I ‘m involvement, but lessen anaemia.
 • Czy gmina otrzymywała propozycję współpracy z PKS Nowa dot. tego zagadnienia.
 • Czy Pan Burmistrz kontaktował się z PKS Nowa w rozwiązaniu tego problemu.
 • Czy mieszkańcy Sokola interweniowali w tej sprawie, w celu przywrócenia takiego kursu.
 • Z informacji mieszkańca wynika, że przekazał Pan informację dla lokalnej społeczności, że PKS Nowa zażądał 465.000 zł, a gminy na to nie stać. Czy faktycznie PKS Nowa podała taką kwotę ?.
 • Sołtysi Danych miejscowości interweniują w sprawie przewozów w PKS Nowa – dlaczego Pan Burmistrz nie wspiera ich w działaniach ?.
 • Czy Pan Burmistrz będzie kontaktował się w tej sprawie z PKS Nowa w celu przywrócenia kursu w powyższej miejscowości i czy przystąpi do negocjacji.
 • Czy Pan Burmistrz Kontaktował się z Wojewodą Podlaskim odnośnie ogłoszenia naboru dopłat ze środków Funduszu rozwoju przewozów z dnia 14 czerwca 2022 r. i czy taki wniosek został złożony. Jeżeli nie to proszę o uzasadnienie. Czy Pan Burmistrz szukał innych ewentualnych rozwiązań u Wojewody w celu otrzymania dofinansowania.
 • Czy Pan Burmistrz ma inne plany w rozwiązaniu tego problemu. Jeżeli tak to jakie.

Proszę o udzielenie odpowiedzi w powyższej sprawie na adres michalowo.info@wp.pl Informacja ta jest niezbędna dla mieszkańców Sokole i wszystkich osób zainteresowanych z uwagi na brak oficjalnego stanowiska w działaniach w tej sprawie.

Z poważaniem Redaktor Naczelny Michałowo Info – Zdzisław Bartłomiej Worona.

2 thoughts on “PISMO DO PANA BURMISTRZA GMINY MICHAŁOWO- MARKA NAZARKO…………

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *