0 2 min 2 lata

Festyn ,, Bezpieczne Wakacje ,, z pokazem Ratownictwa Medycznego z instruktażem bezpiecznego zachowania przeprowadzony przez Ratowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego z Białegostoku długo zostanie w pamięci wśród młodych i starszych uczestników tego festynu.

Ten rodzaj szkolenia pozwoli  wszystkim udzielić prawidłowej pierwszej pomocy w sytuacjach zagrażających życiu.

W tym dniu wiele zyskaliśmy. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bondarach za  zorganizowanie tego przedsięwzięcia, lecz bez dofinansowania ze środków Powiatu Białostockiego i innych osób tz. sponsorów – ten rodzaj szkolenia i zabawy nie zostałby zrealizowany. Tak mówią organizatorzy i zgromadzeni.

Ochotnicza Straż Pożarna  Bondary dziękują Staroście Powiatowemu Janowi Perkowskiemu  – on zawsze z sercem do ludzi.

michalowo.info.pl

Nie możemy również zapomnieć o współpracy organizacyjnej – Koła Gospodyń Wiejskich Sołectwa Bondary, których nie widzimy w tej relacji, ale serdecznie składamy podziękowania za przepyszny poczęstunek.

michalowo.info.pl

Podziękowania Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Bondarach Jurka Stockiego.

Rozpoczęcie festynu.

Pod czujnym okiem dorosłych.

Czas na gry i zabawy.

Ochotnicza Straż Pożarna w Bondarach dziękuje dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowie za udział i pomoc w festynie – zaprezentowania swojego bojowego wozu strażackiego. To też była wielka atrakcja dla dzieci i nie tylko.

Porządek musi być.

Konkurencje sprawnościowe.

To My z OSP BONDARY i koledzy.

Zasłużone nagrody.

Do powyższej relacji zostanie jeszcze dołączony reportaż filmowy. Jeżeli jesteś – zainteresowana – zainteresowany –  sprawdzaj – ZAPRASZAM WÓWCZAS DO OGLĄDANIA.

Redaktor Naczelny Michałowo Info – Zdzisław  Bartłomiej Worona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *